Savić: Par situacija sa njihovom pivotkinjom je odlučilo pobjednika; Radivojević: Korak po korak

0

Rukometašice Budućnosti porazom od Rapida (32:27) započele su učešće u ovosezonskoj Ligi šampiona. Međutim, prvo poluvrijeme bilo je u egalu (15:15) što dodatno hrabri plavo-bijeli tabor.

Zamjenica Bojane PopovićMaja Savić, istakla je da i pored poraza moraju biti zadovoljni. U drugom poluvremenu bilo je problema posebno sa pivotkinjom Kasomom.

Moramo da budemo zadovoljne iako smo poražene. Ovo je veoma teška sezona za nas, jer imamo veliki broj mladih igračica, ali su se danas borile tokom čitavog meča. U prvom poluvremenu je igra bila na zadovoljavajućem nivou, u nastavku je bilo nekoliko situacija sa pivotkinjom Kasomom koje nijesmo riješile onako kako smo željele. Tih par situacija na kraju je odlučilo pobjednika. Djevojke su se borile i na tome im treba odati priznanje“, kazala je Savić.

Jelena Radivojević bila je među najboljim u taboru podgoričkog velikana.

Znale smo da će biti teško u Bukureštu, imaju sjajne navijače i uvijek se radujem da igram na ovom terenu. Mislim da svaki tim uživa kada igra ovdje, to je veliki adut za domaćina, ali i pritisak za protivnika. I ovaj meč je bio težak, kao što će biti i svaki u veoma jakoj grupi u kojoj se nalazimo, ali idemo korak po korak, sa željom da izvučemo maksimum u ovom sastavu“, rekla je Radivojević.