Samo gol Primorca za tri četvrtine

0

Očekivano, vaterpolisti Primorca nisu uspjeli da pruže značajniji otpor jednom od najjačih evropskih timova, Breši u trećem meču na kvalifikacionom turniru za Ligu šampiona u Kragujevcu. Lombardijski Lavovi su slavili 13:11 (1:2, 3:0, 5:1, 2:0).

Kotorani su dva puta vodili u prvoj četvrtini, golovima Nikole Markovića i Balše Vučkovića i riješili uvodnih osam minuta u svoju korist. Ekipa Zorana Maslovara je međutim u nastavku meča postigla samo jedan gol tako da je ubjedljiv poraz bio neminovan.

Pored Markovića i Vučkovića, strijelac za klub iz drevnog grada bio je Petar Ćetković u četvrtom minutu treće četvrtine.

Nejefikasniji u sastavu Breše, za koju je odlično branio crnogorski reprezentativac Petar Tešanović, bio je Mario del Baso sa tri pogotka.