Ronaldo u suzama: Mitroviću i SMS-u dupla kruna

0

Aleksandar Mitrović i Sergej Milinković Savić, iako nije igrao u finalu zbog crvenog kartona, osvojili su duplu krunu.

Hilal je u finalu Kupa kralja, nakon penala savladao Nasr i osvojio titulu. Bilo je 1:1 nakon 90 i nakon 120 minuta, penalima je Hilal slavio 5:4.

Od deset mečeva u kojima su jedan naspram drugog stajali Mitrović i Ronaldo, Srbin je slavio devet puta. Ronaldo je na kraju bio u suzama.

Poveo je Hilal već u sedmom minutu golom Aleksandra Mitrovića, a u nastavku su se nizale i šanse na obje strane, ali i žuti kartoni.

Nasr je ostao sa igračem manje u 56. minutu nakon velike nesmotrenosti golmana Ospine koji je izletii van kaznenog prostora i uhvatio loptu rukama. A uz to i udario glavom u koljeno rivala.

A onda u finišu potpuno ludilo.

Mitrović je u 86. minutu promašio zicer i priliku da sve riješi u ovom meču, a već u sledećem napadu njegov kapiten Al Bulahi pravi veliku glupost i dobija crveni karton.

U 88. minutu, nakon auta Nasr preko Jahaje dolazi do izjednačenja.

U 90. minutu Kulibali dobija drugi žuti karton i Hilal sa igračem manje ulazi u produžetke.

I uspijeva da izbori penale.

Loše je penal serija počela i za jedne i za druge. Ruben Neveš je pogodio stativu, Aleks Teles je poslao loptu daleko preko gola. Pogodili su nakon toga Mitrović i Ronaldo, a zatim su se nizali golovi na obje strane. Bonu je dva puta bio blizu da odbrani igračima Nasra udarce, ali ipak je vadio loptu iz mreže i nakon udarca Al Najeija i nako šuta Gariba.

Al Hamdan je bio precizan za Hilal u petoj seriji, La Džami za Nasr – bilo je 4:4 nakon pete serije.

Pravo u golmana šutirao je Abdulahmid, ali je Bonu odbranio dobar udarac Al Hasana.

Sjajno je pogodio Al Davsari u sedmoj seriji, a Bonu brani udarac mladog Al Nemera.

Ukoliko nemaš meridianbet.me nalog, registruj se i to uz najveći bonus dobrodošlice – 50€ + 1000 besplatnih spinova + 100% bonusa na prvu uplatu, BEZ IKAKVIH USLOVA