Na Insagram profilu, Duško Knežević je objavio novi kratki snimak razgovora sa Nenadom Vujoševićem.
Duško Knežević: Znači, tebi ne ističe mandat
Nenad Vujošević: A ne ističe, ne, ne. Ja ostajem i poslije njega.
DK: I poslije Tita, Tito
NV: Jedino ako me ti ne nagrdiš onda
DK: Sad ćeš biti popularan, sad ćeš biti na svim newsevima, sad ćeš biti popularniji od mene
NV: A jes, jes
DK: Uzećeš mi svu popularnost
NV: Oćeš ti da mi aktiviraš ovaj melanom, da mi se vrati. Bolje me ubij puškom nego ovako što me ubijaš na rate.
Kompletan razgovor će biti objavljen u četvrtak.
