Predsednik Srpske liste Goran Rakić izjavio je danas da za Srbe i srpsku decu na Kosovu i Metohiji nema mira i da ga na žalost nije bilo ni juče na Badnji dan, a ni jutros kada je napadnut još jedan mladić, Stefan Tomić iz Klokota.

„Posetili smo danas Stefana i Miloša i poželeli smo im brz oporavak i da što pre dođu u svoje domove“, rekao je Rakić novinarima posle posete dvojici srpskih dačaka koji su juče ranjeni u pucnjavi iz automobila u okolini Štrpca.

Tagovi