Radović: Utakmica prelomljena u poslednjoj četvrtini, okrećemo se Splićanima

0

Vaterpolisti Jadran m:tela bili su na gostovanju Novom Beogradu sve do tri minuta prije kraja utakmice u igri da uzmu bod(ove). Ipak, šampion je u finišu bio smireniji i ostao na vrhu Premijer regionalne lige.

Pokazali su izabranici Vladimira Gojkovića karatker, vratili se nakon lošeg otvaranja meča (1:5), upsjeli i da povedu u drugoj četvrtini.

Loše smo otvorili utakmicu, uspjeli smo da se vratimo i tri četvrtine držimo egal. Nismo iskoristili u poslednjoj dionici peterac za vođstvo. Upravo u tom momentu je utakmica otišla na stranu Novog Beograda“, rekao je prvotimac Jadrana, Danilo Radović i čestitao saigračima na borbenosti.

Meč sa šampionom Premijer regionalne lige je arhivira. U subotu Novljane čeka duel sa viceprvakom, imenjakom iz Dalmacije.

Idemo dalje, okrećemo se sada utakmici sa splitskim Jadranom na Škveru“, dodao je Danilo Radović

Vaterpolisti Jadrana su u prva 4. kola regionalnog takmičenja ubilježili polovičan uspjeh. Na svom plivalištu su savladali Mladost sa 11:9 i Valis rezultatom 17:10, dok su u Srbiji poraženi od Šapca 5:6 i sinoć Novog Beograda 13:15.

Crnogorski šampion, Primorac, ubilježio je pobjedu nad Primorjem (12:11), dok je poražen od Novog Beograda (12:14) i splitskog Jadrana (13:15) u gostima, kao i Solarisa u Budvi rezultatom 10:13.