Devet Nikšićana pozvano je na informativni razgovor zbog tuče ispred lokala „Grand“, u glavnoj gradskoj ulici u Nikšiću.

To su „Vijestima“ nezvanično kazali iz Uprave policije, objašnjavajući da je u sinoćnjoj tuči učestvovalo 14 osoba.

Prema nezvaničnim informacijama tukle su se “Komite” i pristalice DPS—a.

„Povodom tuče u Nikšiću policija je, nakon ostvarenog uvida u sadržaj snimka sa video nadzora i drugih operativnih mjera i radnji, u prostorije Centra bezbjednosti Nikšić dovela devet građana od kojih se prikupljaju potrebna obavještenja u svojstvu građanina. O sadržni ce biti upoznat postupajuci tužilac po čijem nalogu će se preduzimati dalje mjere i radnje.  Po operativnim saznanjima policije u ovoj tuči je učestvovalo 14 osoba“, kazali su iz UP.

Tagovi