Poker Partizana na Ubu

0

Fudbaleri Partizana su savladali Jedinstvo rezultatom 4:0 i ubjedljivim trijumfom stavili „melem na ranu“ iz Poljske koja još boli. Crno-bieli su zabilježili drugu pobjedu u Super ligi i nalaze se na prvom mjestu.

Utakmica nije praktično ni počela, a Partizan je poveo. U drugom minutu je Natho odlično proigrao Trifunovića koji je pobjegao odbrani Jedinstva. Milanović je nesmotreno uklizao i skrivio jedanaesterac koji je kasnije Natho sigurno realizovao.

Crno-bijeli su imali kontrolu, a Nathu se baš igrao fudbal. Iskusni vezista je „namjestio“ još dvije šanse Jovanoviću koji je dva puta neshvatljivo promašivao i rezultat je ostao aktuelan iz trećeg minuta. Jedinstvo je bilo bezopasno, a Partizan je kontrolisao utakmicu.

Da su Ubljani daleko od prave igre i pozitivnog rezultata protiv crno-bijelih, pokazalo se u 27. minutu. Štoperi Jedinstva su se sudarili ispred kaznenog prostora, Jovanović je uzeo loptu i odložio je do Trifunovića koji je nesmetano pogodio i Partizan je poveo 2:0. Mogao je Jovanović da utrostruči prednost, ponovo je promašio, pa je rezultat prvog poluvremena bio 0:2.

Drugo poluvreme je počelo slično kao prvo. Ponovo je Natho majstorijom u 52. minutu stvorio priliku Jovanoviću koji je konačno zatresao mrežu i doveo Partizan na korak do pobjede.

Crno-bijeli su umirili tempo, a onda su u 65. minutu „na prepad“ postigli još jedan gol. Natho je ponovo bio asistent i najbolji igrač utakmice. Pronašao je Jovanovića još jednom koji je odlično skočio i ispred prezimenjaka postigao još jedan pogodak.

Jedinstvo je imalo najbolju priliku u 76. minutu, međutim, prečka se isprečila i Jovanović je ostao nesavladan. Partizan je mirno uveo meč u završnicu i slavio pred revanš sa Dinamom iz Kijeva koji je na programu u srijedu od 20 sati.

1 klik – 100 freebet-ova! Registruj se na meridianbet.me i pokupi najbolji poklon dobrodošlice!