Pionirke bolje od BiH

0

Ženska pionirska reprezentacija Crne Gore savladala je vršnjakinje iz Bosne i Hercegovine 1:0, u drugom kolu UEFA Razvojnog turnira.

Duel sa domaćinom turnira riješen je u prvom minutu, kada je Tina Janketić postigla jedini gol na utakmici.

– Djevojčice su odigrale veoma dobru i zrelu partiju. Čestitam im na zasluženoj pobjedi – rekao je selektor Mirko Marić.

U posljednjem kolu turnira, Crna Gora se sastaje sa Tanzanijom.

Meč je na programu 7. oktobra od 11 časova.

Bosna i Hercegovina – Crna Gora 0:1 (0:1)

Stadion: FK Radnik u Hadžićima. Sudija: Vesna Miletić (BiH)Strijelac: Tina Janketić u 1. minutu. Žuti kartoni: Mozer, Kecojević (Crna Gora)

Bosna i Hercegovina: Nedžada Rosić (od 70. Marina Gojić), Mateo Radojčić (od 41. Anđela Slijepčević), Lara Ljojić, Hana Mehmedić, Iris Brkić, Nedžma Salamović (od 41. Sara Efendić), Neda Miladinović, Petra Šutalo, Sara Raonić, Amila Avdić, Asja Trako (od 41. Nejra Bajramović).

Selektor: Dragan Jevtić.

Crna Gora: Ilda Orahovac, Nikolina Mozer, Ana Gardašević (od 65. Bruna Benić), Jovana Bošković (od 74. Lejla Alković), Sofija Vlaović (od 74. Milica Delišumanović), Jovana Jovanović, Teodora Cebalović, Tamara Jovović (od 60. Jana Kecojević), Tina Janketić (od 65. Arijana Asović), Elena Damjanović (od 74. Iva Spajić), Milena Čukić (od 41. Adelina Orahovac).

Selektor: Mirko Marić.