Petarda Crvene zvezde u Subotici

0

Crvena zvezda je nastavili pobjedničku seriju u Superligi Srbije.

Crveno-beli su u okviru 13. kola pobijedili Spartak u Subotici sa 5:1, pa nakon ovog trijumfa imaju 54 boda i čvrsto su na poziciji broj jedan.

Zvezda je povela u 18. minut – Ilić je izveo korner, a Krunić prebacio lopti glavom do usamljenog Silasa, kome nije bilo teško da zatrese mrežu. Drugi pogodak je stigao i u 41. minutu. Ilić je izveo prekid, a Milan Rodić pogodio glavom.

Nije se dugo čekalo ni na treći pogodak šampiona Srbije. Napadač Beograđana Šerif Endiaje je, baš kao i protiv Monaka, najprije iznudio jedanaesterac, a zatim i pogodio sa bijele tačke u 51. minutu. Tračak nade da mogu do pozitivnog rezultata Spartaku je donio Luka Bjelović sedam minuta kasnije kada je smanjio na 1:3. Međutim, do kraja je Zvezda postigla još dva gola i stigla do ubjedljive pobjede. Strtijelci su bili Milson u 62. i Katai u 72. minutu.