Partizan napokon pobijedio, utakmica u sijenci teških povreda fudbalera Mladosti

0

Fudbaleri Partizana pobijedili su ekipu Mladosti iz Lučana sa 3:0, u utakmici 35. kola Superlige Srbije

„Crno-bijeli“ su na taj način prekinuli seriju loših rezultata, odnosno seriju bez trijumfa, koja je trajala šest kola.

Tim Alberta Nađa je poveo u 41. minutu pogotkom Bibarsa Natha, da bi u finišu Mateuš Saldanja i Samed Baždar dutukli goste.

Inače, utakmica u sijenci teških povreda fudbalera Mladosti

U 30. minutu strašno su se sudarili glavama saigrač – golman Željko Samčović i defanzivac Milan Joksimović.

Krv je lila usljed siline udarca glavom o glavu, a odmah su pritrčali ljekari, kako bi li ukazali pomoć.

Nekoliko minuta trajao je taj pregled, a na kraju je hitna pomoć morala da odvede pomenute igrače u bolnicu.

Joksimović je, pritom, odnijet na nosila u medicinsko vozilo, a Samčović je uspio da odšeta sa igrališta, uz pomoć članova stručnog štaba.