Pao oslabljeni vicešampion, Dadi u petoj brzini

0

Posebno zanimljivo je bilo četvrtog dana na Stadionu malih sportova, jer su prve mečeve u trećoj sezoni Trofeja Podgorice odigrali timovi sa prošlosezonskog pobjedničkom postolja.

Finalista, Montefruit u okrnjem sastavu pretrpio je poraz od Regulusa 2:1. Meč viner je Milan Bakić pogodivši mrežu velikog favorita tridesetak sekundi prije poslednjeg sudijskog zvižduka.

Bronzani sa prošlogodišnjeg podgoričkog turnira, ekipa Dadija, silovito je otvorila takmičenje “petardom” protiv Azrala – 5:0. Rano je Đuro Mugoša načeo rivala, a uz Miroja Jovanovića u drugom poluvremenu, do vrha napunio mrežu protivnika.

Možda i najljepši gol u dosadašnjem toku Trofeja Podgorice postigao je Adnan Orahovac, a njegov volej u 30. minutu bio je samo put ka pobjedi Karabuškog nad Atletiko Fenixom, rutinskih 3:0.

U poslednjem meču programa briljirali su golmani Dušan Peličić i Vladimir Bulajić, pa je podjela bodova između Ulice Petra Matovića i Kmf Ingeniousa realan – 1:1.