Koalicija Za budućnost Crne Gore i Boke otvorila je kancelariju u Bijeloj.

Mještanima Bijele od danas stoji na raspolaganju kancelarija naše koalicije, koja se nalazi u blizini restorana Pikadili, navode iz ove koalicije.

Kancelarija je otvorena i osveštana u prisustvu visokih funkcionera DF i SNP, poslanika Skupštine Crne Gore i brojnih mještana našeg grada koji su svoje povjerenje ukazali koaliciji Za budućnost Herceg Novog i Boke, navode oni.

Potvrđeno je da će naša koalicija voditi pozitivnu kampanju, zalagati se za dobrobit svih građana i sveopšti napredak našeg grada, kazali su oni.

Za budućnost Herceg Novog i Boke, zaključuju iz ove koalicije.

Tagovi