Koalicija Za budućnost Crne Gore i Boke otvorila je kancelariju u Bijeloj.
Mještanima Bijele od danas stoji na raspolaganju kancelarija naše koalicije, koja se nalazi u blizini restorana Pikadili, navode iz ove koalicije.
Kancelarija je otvorena i osveštana u prisustvu visokih funkcionera DF i SNP, poslanika Skupštine Crne Gore i brojnih mještana našeg grada koji su svoje povjerenje ukazali koaliciji Za budućnost Herceg Novog i Boke, navode oni.
Potvrđeno je da će naša koalicija voditi pozitivnu kampanju, zalagati se za dobrobit svih građana i sveopšti napredak našeg grada, kazali su oni.
Za budućnost Herceg Novog i Boke, zaključuju iz ove koalicije.



