„No Girasi no party“ za Štutgart: Osmica Bajerna

0

Fudbaleri Bajern Minhena postgili su osam golova u pobjedi nad Darmaštadom na svom terenu.

Bavarci su sve golove postigli u drugih 45 minuta, dok je prvi dio meča ostao pod utiskom odluka glavnog sudije meča Peterseona koji je pokazao tri crvena kartona.

Kod Bajerna je već u četvrtom minutu crveni karton dobio Jozua Kimih, a do kraja poluvremena kod Darmštada su isključeni Đasula u 21. minutu i Maglica u 41. minutu.

Drugo poluvreme je zato obilovalo golovima.

Hari Kejn je načeo rivala u 51. minutu kada je pogodio mrežu Darmštada na asistenciju Mazrauija, samo pet minuta kasnije Liroj Sane je povećao prednost Bavaraca.

Džamal Musijala je u 60. minutu postavio rezultat 3:0, drugi gol na meču je u 64. minutu postigao Liroj Sane.

Najbolji momenat meča smo videli u 69. minutu kada je Hari Kejn svoj drugi gol na utakmici postigao sa pola terena.

Do kraja meča u listu strelaca se upisao Tomas Miler, Džamal Musijala je postigao svoj drugi gol, a het-trik za pobedu Bajerna od 8:0 je postigao Hari Kejn u 88. minutu meča.

Štutgart ne može da pobedi kada na terenu nema Serhu Girasija.

Sada su prvi put bili bez njega na terenu i doživeli su poraz od odličnog Hofenhajma 3:2.

Već posle 21. minuta meča gosti su imali dva gola prednost, prvo je Premel pogodio u petom minutu meča, a onda je Veghorst u 21. bio precizan sa bijele tačke.

U drugom dijelu meča Fuhrik je smanjio prednost Hofenhajma, ali je samo pet minuta kasnije Skov ponovo vratio dva gola prednosti.

Konačan rezultat je postavio Deniz Undav u 74. minutu meča

Borusija Menhengladbah je sa 2:1 slavila proitiv Hajdenhajma.

Oba gola za domaće je postigao Plea, dok je Dinkči bio strijelac za goste.

Augzburg je sa 3:2 na svom terenu bio bolji od Volfsburga.

Imali su prednost gosti posle prvog poluvremena, iako su domaći poveli preko Titca u 17. minutu, ali su do kraja prvog dela igre Vind i Majer prekrenuli rezultat.

Međutim u drugom dijelu igre Augzburg je za samo dva minuta vratio prednost i na kraju upisao treću pobedu.

Verder je na svom terenu nastavio krizu Union Berlina.

Zeleno-bijeli su sa druge strane uspeli da posle nekoliko loših rezultata dođu do pobjede i to posle autogola Knohea i pogotka Dukša u 75. minutu meča.