Piše: Goran Danilović

Nije Zapad žrtvovao Crnu Goru Vučiću i Srpskom svetu nego je DPS žrtvovao državu mafiji i vlastitim zadnjicama.
Zna ovo i Marković ali, čini mi se, kasno.

Znaju i on i Đukanović da su 2020. godine potrošili poslednje nade. NJima je Srpski svet bio izgovor da vladaju i dalje, ali!
Uvijek dođe trenutak kada svijet pobijedi polusvijet. Pitanje je, naravno, koliko i ovaj načeti svijet može da izdrži. Krnje ga, nažalost, oni kojima je preko noći proradilo gladno debelo crijevo.
Ipak, Marković samo traži svoje mjesto pod novim suncem, i naći će ga. Biće to negdje u svojoj debeloj sjenci od nekad. U toj sjenci neće biti lako nikome, a posebno ne „novom“ Markoviću.

(Mišljenja i stavovi objavljeni u rubrikama „Drugi pišu“ i „Kolumne“ nisu nužno i stavovi redakcije portala „Borba“)

Tagovi