Monte Karlo: Kecmanović izbacio osvajača turnira

0

Srpski teniser Miomir Kecmanović sjajno je startovao na mastersu u Monte Karlu pošto je savladao Matea Beretinija u dva seta 6:3, 6:1.

Odigrao je Miša Kecmanović neke odlične partije u svojoj karijeri. Ali ova pobjeda nad nekadašnjim finalistom Vimbldona svakako je u top 3.

Savladao je renomiranog protivnika za samo 75 minuta, prepustivši mu svega četiri gema! To najbolje govori o dominaciji 66. na ATP listi. Beretini je u Kneževinu došao kao osvajač turnira u Marekešu.

Jedine znake otpora Italijan, koji je dobio vajld kard, pokazao je u uvodnoj fazi prvog seta, kada je vratio brejk i izjednačio na 2:2. Odmah potom Kecmanović je ponovo napravio brejk i od tada je do kraja meča izgubio još samo dva gema.

Naredni protivnik Kecmanoviću biće deveti nosilac Grigor Dimitrov.