Mladost Lob.Bet i Igalo nastavili trku za prvo mjesto: Samo remi Rudara

0

Fudbaleri OFK Mladosti Lob.bet i Igala nastavili su trku za prvo mjesto u Drugoj ligi.

Lješkopoljci su na gostovanju u Radanovićima slavili protiv Grblja sa 2:0, golovima koje su postigli Igor Vukčević iz jedanaesterca i Marko Kažić. Identičnim rezultatom Igalo je na „Solilama“ trijumfovalo protiv Lovćena, a meč su riješili za svega pet minuta. Kosać u 57. i Mugoša u 62. minutu bili su strijelci za domaći tim.

Iznenađenje predstavlja remi u Pljevljima, u duelu Rudara i Iskre (0:0), dok je Kom na Zlatici golom Luke Mihaljevića slavio protov Ibra.

Rezultati i strijelci: Grbalj – OFK Mladost Lob.bet 0:2 (I. Vukčević 8p, Kažić 50), Rudar – Iskra 0:0, Igalo – Lovćen 2:0 (Kosać 57, Mugoša 62), Kom – Ibar 1:0 (Mihaljević 34). Slobodna je bila Podgorica.