Milojević: Kontrolisali smo utakmicu, a sada se spremamo za Ligu šampiona

0

U pobjedničkom raspoloženju fudbaleri Crvene zvezde idu u goste Bode Glimtu u okviru plej-ofa kvalifikacija za Ligu šampiona, s obzirom na to da su sinoć trijumfovali nad Čukaričkim rezultatom 4:1 u Pančevu.

Krenuli smo ozbiljno od prvog minuta, kontrolisali utakmicu… Nažalost, uvijek imamo neki kiks i nadam se da se to u Evropi neće ponavljati. U prvom poluvremenu smo apsolutno dominirali, radili smo ono što nam je bio plan i cilj. Znali smo na poluvremenu kod 2:0 da nam treba treći gol za mirnu fazu utakmice. Primili smo gol u drugom poluvremenu i vratili Čukarički u igru, ali smo brzo dali treći, iz prekida i dobro privođenje utakmice kraju – istakao je šef stručnog štaba crveno-bijelih, Vladan Milojević.

Čukarički je bivši Milojevićev klub, a zbog problema sa travnjakom na svom stadionu, dočekao je crveno-bijele u Pančevu, na terenu sa vještačkom travom.

Prvi put sam bio na ovom stadionu. Lijepo je, sviđa mi se ambijent. Čestitam mojim momcima na zasluženoj pobjedi, kao i igračima Čukaričkog što nisu odustajali. Borili su se, sa jakim individualcima kao što su Docić, Vule Jovanović i Melo.

Ponovo je Piter Olanjinka napravio razliku na terenu u korist Crvene zvezde. Postigao je dva prva pogotka.

Znate koliko cijenim Pitera. Bitan nam je igrač, postigao je dva gola, ali teško vrijeme, vještak

U utorak od 21 čas Crvenu zvezdu očekuje utakmica protiv Bode Glimta.

Idemo da se odmorimo i od sjutra se spremamo za Ligu šampiona i jako bitan meč- podvukao je Milojević.

1 klik – 100 freebet-ova! Registruj se na meridianbet.me i pokupi najbolji poklon dobrodošlice!