Ilić u 96. minutu bacio Duljaja u delirijum

0

Fudbaleri Partizana pobijedili su Čukarički 2:1 u meč 14. kola Superlige golom Mihajla Ilića u šestom minutu nadoknade, tako došli do 13. uzastopne pobjede.

Samo jednom ove sezone crno-bijeli nisu pobijedili, bilo je to još u prvom kolu u burnom meču sa TSC-om u Bačkoj Topoli, a superuzbudljivo bilo je i u nedelju u Humskoj.

Partizan je dominirao u prvom, ali je zakazao u drugom poluvremenu, Čukarički je iskoristio momenat i poravnao, međutim Duljajevi igrači su imali poslednju riječ.

Izabranici Igora Duljaja poveli su u 21. minutu golom Mateusa Saldanje, koji je mrežu rivala pogodio nakon asistencije Zahida.

U nastavku susreta su „brđani“ bili konkrentniji i za nijansu bolji, tražili su izjednačenje i do njega stigli u 83. minutu golom Miladinovića.

Tek tada je Partizan krenuo na sve ili ništa i do pobjede došao u šestom minutu nadoknade vremena. Mladi Mihajlo Ilić je efektnim pogotkom donio veliko slavlje igračima i navijačima… Trener Partizana Igor Duljaj pao je u delirijum. Pogledajte na snimku ispod.