Mesijev šou: Dva gola i asistencija na drugom meču u dresu Majamija

0

Fudbaleri Inter Majamija igrali su protiv Atlante u Liga Kupu Sjeverne i Centralne Amerike, a Lionel Mesi odigrao je još jednu briljantnu partiju.

Inter Majami je slavio rezultatom 4:0, a Argentinac je postigao dva gola i zabilježio jednu asistenciju i tako nastavio dobru formu nakon debitanskog gola za pobjedu protiv Kruz Azula.

Već u osmom minutu Mesi je doveo ekipu iz Majamija u vođstvu, a asistent kod ovog pogotka bio je njegov nekadašnji saigrač iz Barselone Serhio Buskets.

Nije se dugo čekalo na drugi gol pa u 22. minutu argentinac je duplirao prednost na dodavanje Tejlora.

Na odmor se pošlo rezultatom 3:0 nakon fantastičnog pogotka Tejlora. Do kraja meča ponovo je precizan bio Tejlor, a asistent je bio Mesi.

Naredni meč Inter će odigrati tek 20. avgusta kada se nastavlja šampionat MLS lige, a Inter Majami igra utakmicu protiv Šarlota.