Medenica je vec od ranije znala da joj se sprema ova kazna i u medjuvremenu je vec poslala signale medjunarodnim partnerima da je spremna da da saradjuje u iatragama vezanim za sami vrh DPS kartela.
Njen je zihot je trenutno ogrozen i SDT bi vec morao da joj ponudi status svjedoma pokajnika i da je evaluise iz Crne Gore, kako je bi bila u dohvatu hobotnice DPS kartela koja jr i dalje gospodar zivota i smrti u CG i kontrolise i policiju i ANB i sve druge segmente drzave. Imajuci u visu nove sporazume sa medjunarodnim partnerima, najsigurnije bi bilo da nju i clanove porodice prebace u SAD.
Ukoliko bude dala kredibilne i foemacije o sefu DPS kartela, migla bi da racuna na manju kaznu i odredjene privilegije prilikom sluzenja kazne. Ova odluka SDT i nasih medjunarodnih partanera prestavlja revolucionarni obrt u borbi protiv organizivanov kriminala.

Avetinja ostaje Avetinja.
Перица, пази да ти не отпадне мурица. Могу да те лако нађу преко ових коментара…Велики Брат све види. Чак и твоју минијатурну мурицу…
DAVNO SAM JOJ JA TP PREDLAGAO….A TI PERICE …ODMAH SE JAVLJAJU LOPOVI I KRIMOSI…STO SE MALO NE SCUCURIS
Kako odmah reaguju lauferi udbe cim iko pomene da bi im dugogodisnji sef mogao da uskoro zavrsi u prdekani . A zavrsice i on i olos oko njega. Medo je sve u pravu . Sve bas sve.