Mali: Podrška Vučiću koji je svoju političku karijeru posvetio očuvanju srpstva na KiM

3

Ministar finansija Siniša Mali u Vladi Srbije oglasio se na Instagramu povodom današnjeg sastanka u Briselu.

„Kosovsko pitanje je oduvijek najbolnija tačka Srbije. Danas, u ovom posebno važnom danu kada u Briselu još jednom na stolu stoji naš nacionalni interes i prioritet, naš identitet i ponos, važnija je nego ikad podrška našem predsjedniku Aleksandru Vučiću koji je svoju političku karijeru posvetio očuvanju srpstva na Kosovu i Metohiji – kazao je Mali.

Kako dodaje „uz Vas smo predsjedniče, sa puno vjere u Vašu ljubav prema našoj zemlji i uvjerenju o sposobnosti i političkoj zrelosti da se izborite za naš narod. Znamo da ćete se boriti svim srcem, kao što se borite i protiv licemjerja onih koji se unaprijed spremaju da vas napadaju. Predaja nije opcija. Živjela Srbija“, zaključio je Mali.

 

 

(pink.rs)

3 Comments
  1. Roro komentariše

    Bem li ti familiju lopovsku,smeće jedno.

  2. Djujic komentariše

    J.bo vas zivkovic obojicu !

  3. Sve uspeh do uspeha.... komentariše

    1. 2012. Godine, predsednik Vlade Ivica Dačić uspostavio je klasičnu granicu između centralne Srbije i južne srpske pokrajine. Ta granica sa svojim graničnim prelazima je postala kao administratvna linija a u suštini državna granica. To je početak formalizacije nacionalne izdaje?

    2. Predsednik Srbije u okviru Briselskog sporazuma srpsku policiju je predao separatistima u Prištini.

    3. Predsednik Srbije u okviru Briselskog sporazuma je i pripadnike Civilne zaštite na severu Kosova, raspustio ili integrisao u pravno-politički sistem tzv. države Kosovo. Civilnu zaštitu su činili pre svega srpski vojnici i oficiri koji su ostali da žive na Kosovu i Metohiji, posle povlačenja Vojske Srbije sa Kosova i Metohije. To je bila dobro osmišljena ideja u funciji zaštite naroda na severu Kosova.

    4. Predsednik Srbije je primorao Srbe da izađu na lokalne i parlamentarne izbore u okviru nepriznatog pravno-političkog separatističkog sistema lažne države Kosovo.

    5. U okviru Briselskog sporazuma predsednik Srbije je separatistima u južnoj srpskoj pokrajini ustupio međunarodni pozivni broj.

    6. Predsednik Srbije i Vlada su omogućili da se preda elektro-energetski sistem na Kosovu i Metohiji pod upravu i objedinjavanje Prištini i Tirani. To je početak integracije tzv. Velike Albanije, u domenu energetike. Predstavnik nemačkog ministarstva spoljnih poslova je taj politički potez posebno pozdravio.

    7. Predsednik Srbije je uticao na nekdadašnjeg predsednika Olimpijskog komiteta Vladu Divca da na samoj sednici Međunarodnog olimpijskog komiteta ne stavi veto na prijem samoprogalašne republike Kosovu u tu organizaciju. To je bilo u funkciji afirmacije nezavisnosti lažne države Kosovo.

    8. Formiranje tzv. Bezbednosnih snaga Kosova nije adekvatno osuđeno niti su pokrenute aktivnosti pred SB UN jer je prekršena Rezolucija 1244 SB UN. Reakcija je bila mlaka, da se nebi zamerili Zapadu. NATO i KFOR su to razumeli kao otvoren prostor da nastave izgradnju buduće vojske tzv.države Kosovo, što i danas čine. Čak je jedan deo Srba našao posao u tim snagama a jedan deo se školovao u inostranstvu za pozicije oficira.

    9. Predsednik Srbije, u skladu sa Briselskim sporazumom, javno je pozvao srpske sudije da polože zakletvu na ustavu samoproglašene Repubike Kosovo i pred ratnim zločincem Hašimom Tačijem. Takvu bruku, poniženje i sramotu srpski narod u istoriji nije doživeo

Ostavite Komentar

Your email address will not be published.