Premijer Zdravko Krivokapić gostujući na jučerašnjem Twitter „Space-u“ pojasnio je zašto nije čestitao Dan Republike Srpske 9. januar
„Koliko znam, danas je sv. arhiđakon Stefan. Ovim putem svim vjernicima čestitam današnji praznik. Ja sam mislio da sam Božićnom čestitkom obuhvatio sve praznike ovih dana.“, kazao je premijer.
Ovim potezom je premijer Zdravko Krivokapić vješto izbjegao da pomene Dan Republike Srpske, a opet čestitajući praznik sv. arhiđakona Stefana svim vjernicima SPC koji i jeste slava Republike.
Interesantna je bila interakcija sa jednim od slušalaca „Space-a“ koji ga je ponovo upitao zašto nije čestitao i da li shodno tome za zvaničnu Crnu Goru Republika Srpska ne postoji.
„Kako ne postoji? Pa, eto postoji po Dejtonu. Srpska je tu i niko je ne može pomjeriti.“
Pitamo se, ukoliko za premijera Republika Srpska postoji, po Dejtonu, i da je niko ne može pomjeriti, zašto je onda izostala zvanična čestitka?
Ukoliko premijer Krivokapić misli da je Božićnom čestitkom obuhvatio sve praznike, možemo li zaključiti i da će da izostane čestitka za Savindan, jedan od najvećih vjerskih praznika u Crnoj Gori, jer je, možda, ovom Božićnom čestitkom i njega obuhvatio? Možda ova čestitka čak obuhvata i srpsku novu godinu, ali nažalost to nikad nećemo znati.

KAKAV FOLIRANT ,NEVIDJENI !
KAKAV FOLIRANT ,NEVIDJENI !
Jebo majku, ja vecu fukaru, i foliranta, nijesam u zivotu vidjeo.Mala vagina iz cuca, je umislila, da je popila pamet cijelog svijeta.
Jebo majku, ja vecu fukaru, i foliranta, nijesam u zivotu vidjeo.Mala vagina iz cuca, je umislila, da je popila pamet cijelog svijeta.
Pi, moze li ljigavije od ovoga? Pa bolje reci ne smijem da cestitam, necu da cestitam ili cestitaj kao covjek ako imas petlju.
Pi, moze li ljigavije od ovoga? Pa bolje reci ne smijem da cestitam, necu da cestitam ili cestitaj kao covjek ako imas petlju.
KOJA JE OVO SPLAČINA KUKUUUUU.
KOJA JE OVO SPLAČINA KUKUUUUU.
AHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHH NE MOGUUUUUUUUU HAHAHAHAHHAHAHAHAHHAH
AHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHH NE MOGUUUUUUUUU HAHAHAHAHHAHAHAHAHHAH
Daj čovjeku dan vlasti , pa ćeš vidjeti kakav je čovjek… Mi ovom čovjeku dadosmo godinu i vidjesmo kakav je , samo on izgleda još to ne vidi… Što učinje fotelja od njega u tim godinama… Najveća ironija je kada se on bori protiv foteljaša. To što nije čestitao dan Srpske , pa kakav je i bolje što nije , da ih kakvo zlo ne zadesi… Čudi me da mu žena makar ne kaže da podnese ostavku i koliko toliko sperev ljagu sa sebe i svoje porodice… Tužno i jadno i nadasve bijedno…
Daj čovjeku dan vlasti , pa ćeš vidjeti kakav je čovjek… Mi ovom čovjeku dadosmo godinu i vidjesmo kakav je , samo on izgleda još to ne vidi… Što učinje fotelja od njega u tim godinama… Najveća ironija je kada se on bori protiv foteljaša. To što nije čestitao dan Srpske , pa kakav je i bolje što nije , da ih kakvo zlo ne zadesi… Čudi me da mu žena makar ne kaže da podnese ostavku i koliko toliko sperev ljagu sa sebe i svoje porodice… Tužno i jadno i nadasve bijedno…
Malo je reći tranja. Daj vodite neđe ovu budaletinu. Dajte ga Šiptarima …
Malo je reći tranja. Daj vodite neđe ovu budaletinu. Dajte ga Šiptarima …
Ahahahahahahahaha… Je li moguće ovo?! Bože sačuvaj, kakvoga licemjera i lažova, ovo majka rijetko rađa! Da li postoji nešto ljigavije i sa manje kičme na ovome svijetu?!
Način na koji on pokušava da eskivira pitanje čestitke Republici Srpskoj je sraman da sramniji ne može biti, i jasno pokazuje šta narod koji ga je izabrao predstavlja u njegovim očima.
Vrijeme je da se ova bruka više završi!
Ili nova vlada ili novi izbori!
Samo FRONT OSLOBAĐA! ❤️💙🤍
Ahahahahahahahaha… Je li moguće ovo?! Bože sačuvaj, kakvoga licemjera i lažova, ovo majka rijetko rađa! Da li postoji nešto ljigavije i sa manje kičme na ovome svijetu?!
Način na koji on pokušava da eskivira pitanje čestitke Republici Srpskoj je sraman da sramniji ne može biti, i jasno pokazuje šta narod koji ga je izabrao predstavlja u njegovim očima.
Vrijeme je da se ova bruka više završi!
Ili nova vlada ili novi izbori!
Samo FRONT OSLOBAĐA! ❤️💙🤍
Bili su nekad tandem “ Bolek i Lolek“. ….
Sada imamo i „pizdeka“!!
Kada sam zborio da je ova pojava gora od Kilibarde, malo ljudi mi vjerovalo!!
Bili su nekad tandem “ Bolek i Lolek“. ….
Sada imamo i „pizdeka“!!
Kada sam zborio da je ova pojava gora od Kilibarde, malo ljudi mi vjerovalo!!
🤣🤣🤣🤣🤣
Pa da li je ovo jebeno moguće, mislio ne da je čestitajući Božić čestitao i sve ostale praznike, pa i one državne 😂 Krivi kraelju, prešao si igricu… kakav genije prevare, kakav ultimativni car 😂
Flaša loze, domaće, za gospodina Krivog, na moj račun moliću 🤣🤣🤣🤣🤣
🤣🤣🤣🤣🤣
Pa da li je ovo jebeno moguće, mislio ne da je čestitajući Božić čestitao i sve ostale praznike, pa i one državne 😂 Krivi kraelju, prešao si igricu… kakav genije prevare, kakav ultimativni car 😂
Flaša loze, domaće, za gospodina Krivog, na moj račun moliću 🤣🤣🤣🤣🤣
Kakav kralj 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Čitav mandat treba da vlada 😄😄😄😄
Kakav kralj 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Čitav mandat treba da vlada 😄😄😄😄
e moj zdravko
e moj zdravko
Ovo više nije smiješno ljudi. Stvarno.
Ovo više nije smiješno ljudi. Stvarno.
Slabo mislis, a jos slabije znas.
Slabo mislis, a jos slabije znas.
Ja evo pozdravljam što nije čestitao. Mislim da su i naša braća iz Srpske presrećna što nije stigla čestitka od ove spodobe. Zapamtio sam ko dijete izraz za ovakve „b@ljega od čovjeka“…
Ja evo pozdravljam što nije čestitao. Mislim da su i naša braća iz Srpske presrećna što nije stigla čestitka od ove spodobe. Zapamtio sam ko dijete izraz za ovakve „b@ljega od čovjeka“…
Majmunčina,a ne profeyor !
Majmunčina,a ne profeyor !
Mizerni prosti lazov
Mizerni prosti lazov
Cisti genije. Stalno vas hrani trulim bananama.
Cisti genije. Stalno vas hrani trulim bananama.
Kako se sprdas sa ovim avetinjama..
Kako se sprdas sa ovim avetinjama..
Demagog, lazov… Sramno. Prevarant nam je premijer!
Demagog, lazov… Sramno. Prevarant nam je premijer!
Tako je rekla da moze Rajnke!
Tako je rekla da moze Rajnke!