Predsjednik SDP-a Raško Konjević osvrnuo se na izjavu potpredsjednika Vlade Dritana Abazovića o sto dana rada Vlade.
Kako on ističe Abazović se hvali reformisanjem ANB-a i dovođenjem novih ljudi.
Konjević navodi da je isti taj direktor „reformisanog“ ANB-a prekršio zakon otkrivajući tajne podatke članice NATO-a.
Što se tiče hapšenja 68 lica kako je Abazović naveo u svom obraćanju javnosti, on je kazao da svi uhapšeni sjede svojim kućama.
„Potpisujem“, zaključio je Konjević na svom Tviter profilu.
“Reformisan je ANB, dovedeni su novi ljudi” @DritanAbazovic
Da dopunimo uvazenog PPV. Taj direktor “reformisanog” ANB je prekrsio zakon clan 26 stav 4, pocinio KD iz clana 369 KZ. Kompromitovao ANB i otkrio tajne podatke clanice NATO. Od uhapsenih svi sjede kucama. Potpisujem. https://t.co/kLuA1nQxhG— Rasko Konjevic (@raskokonjevic) March 20, 2021
