Predsjednik SDP-a Raško Konjević osvrnuo se na izjavu potpredsjednika Vlade Dritana Abazovića o sto dana rada Vlade.

Kako on ističe Abazović se hvali reformisanjem ANB-a i dovođenjem novih ljudi.

Konjević navodi da je isti taj  direktor „reformisanog“ ANB-a prekršio zakon otkrivajući tajne podatke članice NATO-a.

Što se tiče hapšenja 68 lica kako je Abazović naveo u svom obraćanju javnosti, on je kazao da svi uhapšeni sjede svojim kućama.

„Potpisujem“, zaključio je Konjević na svom Tviter profilu.

 

 

Tagovi