Kavaja: Još smo nezreli da sačuvamo prednost, suđenje ne komentarišem

0

Selektor kadetske fudbalske reprezentacije Crne Gore, Radovan Kavaja, podijelio je utiske nakon poraza od domaćina Poljske nakon jedanaesteraca na premijeri međunarodnog turnira Sirenka kup. Sokolići su poraženi nakon penala, pošto je meč u regularnom toku završen rezultatom 2:2.

“Nijedan rezultat nije za potcijenjivanje, a najmanje remi sa Poljskom u utakmici gdje smo dva puta vodili i do kraja imali dvije stopostotne šanse koje ne smijete promašiti, ako hoćete da pobijedite. Na kraju, ništa se ne broji osim rezultata, a mi smo još nezreli da znamo to da čuvamo i kada ste u situaciji da vas do pobjede dijele minuti„, rekao je Kavaja.

Poljaci su do izjednačenja na 2:2 došli u 87. minutu iz sumnjivog jedanaesteerca, dosuđenog nakon duela Đorđa Fabrisa i Bartoša Sivale.

„Ne želim da komentarišem suđenje kod situacija kad smo primili golove, jer smo ovu utakmicu i pored toga morali da dobijemo. Mnogo bi nam značila pobjeda za naredne dvije utakmice, ovako, pored umora iz zahtjevne utakmice, ostaje i to psihološko opterećenje koje moramo pokušati dovesti do minimuma za naredni meč”, naglasio je selektor Kavaja.

U drugom kolu turnira, koje je na programu sjutra (petak), Crna Gora se od 13 časova sastaje sa Norveškom.