Ju-Es open: Međedović se mučio pa prošao prvo kolo kvalifikacija

0

Hamad Međedović se mučio u prvom kolu kvalifikacija, ali je uspio da savlada Oriola Roka Batalju rezultatom 2:1 (2:6, 6:4, 6:2).

Međedović je jako loše počeo meč. Nije bio stabilan na servisu i to je dozvolilo Špancu da napravi dva brejka, te osvoji prvi set.

Međedović je u drugom setu stabilizovao servis i to je donijelo prevagu. Srpski teniser nije dozvolio nijednu brejk loptu, dok je iskoristio jedinu koja mu se ukazala u trećem gemu drugog seta. Međedović je izborio odlučujući set.

Srpski teniser je nastavio tamo gdje je stao u drugom dijelu igre i odmah napravio brejk u prvom gemu.

Do kraja meča je samo potvrdio bolju igru i plasirao se u drugo kolo kvalifikacija posle sat vremena i 52 minuta igre.

U narednom kolu protivnik će Međedoviću biti pobjednik hrvatskog derbija između Prižmića i Ajdukovića.

1 klik – 100 freebet-ova! Registruj se na meridianbet.me i pokupi najbolji poklon dobrodošlice!