Ministarka za evropske integracije Jadranka Joksimović izjavila je da je sigurna da će reforme, održivi razvoj, mir i stabilnost i članstvo u Evropskoj uniji ostati temeljne odrednice i nove vlade Srbije.
Ona je za list Alo, na pitanje da li će biti u novoj vladi, rekla da je dugo u politici i da se „nikad nije bavila spekulacijama, niti favorizovanjem sebe u medijima“.
„Kao što je rekao predsednik države i Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić, prvo ćemo se dogovoriti oko mandatara, a onda ćemo videti i kakva personalna rešenja će moći da sprovode zacrtanu politiku“, rekla je Joksimović.

J…te EU !
Otkud vama g. Joksimović pravo da narodu naturate nacističku EU iako je narod protiv ?