Lider Socijalističke narodne partije (SNP) Vladimir Joković kazao je da za njegovu stranku ni u jednoj varijanti ne dolazi funkcionisanje ove Vlade bez Ure.

”Poznato je koliki je pritisak URA pretrpjela i koliko danas trpi zbog svog učešća u aktuelnoj vlasti, tako da mislim da nijedan iole politički ozbiljan subjekat ne može zahtijevati, niti priželjkivati Vladu bez nje”, istakao je za “Vijesti”.

Na pitanje da li je prethodnih dana bilo kontakta s predstavnicima manjinskih partija u vezi s njihovim ulaskom u vlast, Joković odgovara da SNP nije imao takve razgovore, ali da ta partija ima želju da u rekonstruisanoj Vladi budu i predstavnici manjina.

Tagovi