Centar Denvera i reprezentacije Srbije Nikola Jokić kaže da su tužne scene sa utakmice Partizana i Crvene zvezde u polufinalu Kupa Radivoja Koraća.

Zvezda je pobijedila Partizan, a potom u subotu pobjedom nad Megom i osvojila Kup.

Da budem iskren, to je već tako dugo dio naše kulture, tako je kako je… Mislim da je tužno da se utakmice prekidaju i mislim da moramo ponovo da počnemo da gradimo od temelja – tako ćemo napredovati i biti prepoznati kao jedna od najboljih liga u Evropi“, rekao je Jokić tokom ol-star vikenda.

Na pitanje da li je gledao utakmicu, Jokić je odgovorio:

Nisam, samo poslednju četvrtinu“.

Centar Nagetsa danas, 19. februara, puni 28 godina.

Samo želim da dan prođe što brže, tužan sam što postajem stariji“, našalio se Jokić.

(sk)

 

 

Tagovi