Direktorica Nacionalnih parkova Crne Gore Jelena Kljajević i bivša predsjednica UO NPCG Marina Jočić sastale su se danas sa novim predsjednikom Upravnog odbora ovog preduzeća Nebojšom Popovićem.

Kljajević i Jočić su Popoviću poželjele dobrodošlicu u Javno preduzeće i uputile ga u organizaciju i način rada samih Nacionalnih parkova i Uprave.

Takođe su ga upoznale sa problemima na koje su naišle prilikom preuzimanja upravljanja ovim preduzećem, kao i sa inicijativama koje su pokrenute od početka ove godine.

Jočić je takođe ponudila Popoviću svu pomoć i podršku sa nadom da će nastaviti rad na ozdravljenju ovog javnog preduzeća.

(Dan)

Tagovi