Direktor Opšte bolnice, Saša Grbović optužio je bivšu državnu vlast da je 30 godina obmanjivala Pljevljake da postoji projekat za gradnju novog bolničkog objekta u Pljevljima.

-Ako neko godinama laže da postoji projekat nove bolnice da bi zavarao nesrećni narod, šta je on – upitao je Grbović.

Bivša državna vlast je u više navrata obećavala izgradnju novog objekta bolnice, a jedna od mogućih lokacija bila je ona kod nekadašnje kasarne „Mali logor“. Isticali su da projekat već postoji, a gradnja je, navodno, trebala da počne ove godine.

Tagovi