Druga liga: Remi u Nikšiću

0

Fudbaleri Iskre i Podgorice remizirali su (1:1) u zaostalom meču 6. kola Druge crnogorske lige.

Na pomoćnom terenu Sutjeske prvi su poveli gosti. Igrao se 68. minut, kada je na centaršut Sava Gazivode rezervista Danijel Bečić glavom zatresao mrežu.

Strijelac za Danilovgrađane takođe je bio rezervista. U 75. minutu je Danilo Marković poslao dugu loptu u šesnaesterac, Petar Tadić je odlično primio, varkom napravio prednost u odnosu na rivala taman toliko da može da uputi udarac, a udarac je bio izuzetno precizan i završio je u suprotnom uglu.

Oba tima su imala još nekoliko prilika da stignu do cijelog plijena. Najbolju šansu za nominalne domaćine propustio je Ognjen Rolović, dok su na drugoj strani nedovoljno prisebni u završnicima bili strijelac gola Tadić i Nikola Pavlićević.

Podgorica je vezala sedmi meč bez trijumfa i nalazi se na petom mjestu tabele, dok je Iskra poziciju niže, sa dva boda manje, prenosi portal Lob Sport.

U subotu će u okviru 13. kola Danilovgrađani postovati Rudaru, Podgorica će biti slobodna.