Predsjednica žena Evropske narodne partije, Doris Pak, prokomentarisala je vijest o zapljeni 500 kilograma kokaina na državnom brodu „Budva“ u Njemačkoj.

„Policija je u luci Hamburg upala u crnogorski brod „Budva“ i pronašla oko pola tone kokaina. Vlasnik broda je, izgleda, država Crna Gora. Kad bih bila namćor, svašta bih mogla pomisliti“, napisala je Pak na Tviteru.

Tagovi