Devetka šampiona, Hram pokazao ozbiljnost

0

Trećeg dana turnira Trofej Podgorice u mini fudbalu na scenu podgoričkog Poligona stupio je branilac trofeja – Stupovi. Aktuelnom šampionu bilo je potrebno desetak minuta da uhvati prepoznatljiv ritam, a u drugom poluvremenu do vrha je napunio mrežu ekipe Antitalenti – 9:0. Meč je het-trikom obilježio Matija Bulatović.

Mnogo drame u drugoj utakmici grupe D! Radmilica i Ekomen podijelili su plijen – 1:1. Jako lijepom realizacijom Uroša Popovića, Radmilica je povela početkom drugog poluvremena, ali je Ekomen stigao do važnog boda zahvaljujući pogotku Luke Rakočevića u pretposljednjem minutu susreta.

U derbiju večeri Hram – Don Bosko 5:1! Iako su nominalni gosti poveli, prošlosezonki četvrtfinalista je brzo odgovorio, preuzeo konce igre, dopijetom Bogoljuba Komatine preokrenuo i bez problema stigao do pobjede.

Revija fantastičnih pogodaka viđena je u posljednjoj utakmici sinoćnjeg programa: Danilovgrad 2024 – Rekreativci 4:3! Preokreti, rezultatska klackalica, a meč je riješio najiskusniji u taboru Danilovgrađana Zoran Barović.