„Delfinima“ treće zlato u nizu: Srbija potopila Hrvatsku za olimpijski tron!

0

Srbija je olimpijski šampion u vaterpolu, treći put u nizu!!!

„Delfini“ su u finalu Igara u Parizu pobijedili Hrvatsku 13:11, poslije fantastične partije od početka do kraja utakmice.

Izabranici Uroša Stevanovića stekli su tri gola prednosti poslije prve četvrtine, koju u nastavku duela nisu ispuštali.

Fantastičnom odbranom, kao i još boljom napadom sa igračim više u bazenu, Srbija je danas potpuno razbila komšije iz Hrvatske, te sasvim zasluženo osvojila olimpijski tron.

Tačnije, „deflfini“ su odbranili zlato koje su osvojili u Tokiju, odnosno Pekingu.

Srbija – Hrvatska 13:11 (5:2, 3:3, 3:3, 2:3)

SRBIJA: Radoslav Filipović, Vladimir Mišović, Dušan Mandić 1, Viktor Rašović 1, Nikola Dedović 2, Nikola Jakšić 2, Sava Ranđelović, Radomir Drašović 1, Petar Jakšić, Strahinja Rašović 1, Miloš Ćuk 3, Nemanja Vico 1, Nemanja Ubović 1.

HRVATSKA: Marko Bijač, Rino Burić, Loren Fatović 2, Luka Lončar 1, Maro Joković 1, Luka Burić 1, Ante Vukićević, Marko Žuvela, Jerko Marinić Kragić 3, Josip Vrlić 1, Matias Biljaka, Konstantin Harkov 2, Toni Popadić.

1 klik – 100 freebet-ova! Registruj se na meridianbet.me i pokupi najbolji poklon dobrodošlice!