Dečić slavio u derbiju: Rutina Budućnosti

0

Fudbaleri Dečića Admiral bet pobjedom nad Petrovcem (1:0) u derbiju osmog kola Meridianbet 1.CFL preuzeli su drugo mjesto na tabeli.

Meč na stadionu ,,Mitar Mićo Goliš“ riješen je u 62. minutu, kada je Asmir Kajević zatresao mrežu domaćina.

Tuzani imaju pet bodova manje od prvoplasirane Budućnosti, koja je bez većih problema savladala Jedinstvo Franca – 4:0. Dva gola Andrije Pavlovića, od toga drugi iz jedanaesterca, donijeli su veliku prednost domaćem timu, da bi sve bilo riješeno u 53. minutu autogolom Armina Bošnjaka. Konačan rezultat postavio je Ivan Bojović u četvrtom minutu sudijske nadoknade.

Prvu pobjedu na svom terenu ove sezone upisala je Sutjeska, koja je bila bolja od Jezera rezultatom 2:1. Vasko Kalezić donio je prednost svojoj ekipi u 21. minutu pogotkom poslije gužve u šesnaestercu tima iz Plava. Jezero je do izjednačenja vodio Milivoje Raičević u 69. minutu, da bi u samom finišu utakmice Ivan Vukčević zatresao mrežu rivala i donio tri boda svojoj ekipi.

Bokelj SBBet je savladao Mornar (2:0) i tako prekinuo niz od pet mečeva bez pobjede. Golove za Kotorane postigli su Vasilije Čavor u 43. i Žarko Vilotijević u 56. minutu.