Predsednik Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić izjavio je da je njegova želja da kandidat za gradonačelnika Beograda bude advokat Toma Fila, najavivši da će večeras o tome sa njim razgovarati.
Dačić je rekao da je Toma Fila bio advokat protiv velikih nepravdi u svetu i da bi bio odličan advokat Beograda i Beograđana.
Posle obeležavanja slave Jedinstvene Srbije, Dačić je naveo i da njegova kandidatura za budućeg premijera Srbije zavisi od izbornih rezultata koalicije, za koje tek predstoji borba.
Dačić je poručio da bi svako od učesnika na izborima trebalo da izađe sa imenima kandidata za nosioce budućih funkcija.
Izvor: Sputnjik
