Predsjednik Skupštine Srbije Ivica Dačić kaže da je Milo Đukanović prešao sve granice normalnog ponašanja i podsjeća da mu ranije nije smetala Mitropolija, čak je odlazio na Cetinje da Amfilohiju ljubi ruku.
„On plaši Crnu Goru Srbijom samo da bi očuvao svoju funkciju, svađajući dva bratska i prijateljska naroda. Ovo što danas Đukanović govori i radi činilo se samo u vrijeme Hitlera. Ništa neće zaustaviti njegov pad, pa ni gebelsovski metodi da će sto puta izgovorena laž postati istina“, poručio je Dačić.
