Čuka povela pa pala protiv Stankovićevog tima

0

Fudbaleri Čukaričkog poraženi su od Ferencvaroša rezultatom 1:3 u utakmici 1. kola Lige konferencija.

Igrači Dejana Stankovića su do pobjede došli preokretom pošto je beogradski klub vodio golom Ivanovića u 26. minutu.

Izjednačenje Ferencvarošu donio je Varga iz penala u 44. minutu, da bi u sedmom minutu nadoknade prvog dijela Ovusu donio preokret.

Konačan rezultat meča postavio je Pešić u 79. minutu.

Šampion BiH, Zrinjski, ostvario je nevjerovatni pobjedu protiv AZ Alkmara. Mostarci su u prvom slavili sa 4:3 i to nakon nevjerovatnog preokreta.

AZ je vodio sa 3:0 golovima Van Brederodea, Mijnansa i De vita, ali je u drugom dijelu sve prosuo.

Kožulj je u 48. minutu smanjio na 1:3, da bi Ćorluka u 68. pogodio za 2:3.

Zrinjski je nastavio da igra sjajno, pa je Hrvanović tri minuta kasnije poravnao, da bi Kožulj u 81. upotpunio senzacionalni preokret u Mostaru.