Crnogorski odbojkaši opet bolji od Mađarske

0

Odbojkaška reprezentacija Crne Gore slavila je i u drugoj prijateljskoj utakmici protiv Mađarske rezultatom 3:1 (23:25, 25:17, 25:22, 25:20).

Prvi dio igre, koji je bio veoma neizvjestan pripao je odbojkašima Mađarske rezultatom 25:23, a onda su naredna tri pripala Crnoj Gori.

Odličan drugi set za naše odbojkaše, vođstvo na startu 4:1, zatim 13:9, nakon čega se nije dovodio u pitanje osvajač ovog seta, na kraju 25:17.

Iako su gosti vodili tokom cijelog trećeg seta (20:16), nakon tajm-auta naše klupe, Vojin Ćaćić i saigrači su dobrim odgovorom stigli do 20:20, nakon čega su preokrenuli i slavili 25:22.  Dobro otvaranje i četvrtog seta, vodili smo 12:9 i nastavili u istom ritmu za konačnih 25:20 i 3:1 u setovima.

U petom setu, koji je odigran po dogovoru timova, šansu su dobili i mlađi u ekipi, koji su istu iskoristili na pravi način i slavili 26:24.

Prije početka utakmice, predsjednik Odbojkaškog saveza Nikola Kažić, uručio je Đorđu Jovoviću nagradu za najboljeg odbojkaša u inostranstvu za 2023. godinu, koja mu nije ranije uručena zbog njegovih obaveza u klubu.

1 klik – 100 freebet-ova! Registruj se na meridianbet.me i pokupi najbolji poklon dobrodošlice!