Crnogorski kadeti nakon penala poraženi od Poljske

0

Kadetska reprezentacija Crne Gore poražena je od Poljske u prvom kolu međunarodnog turnira “Sirenka kup”.

Sokolići su dva puta vodili, ali je domaćin ipak došao do pobjede nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca – 2:2 (4:3).

Naša selekcija povela je pogotkom Kristijana Jovovića u 7. minutu. Jovović je bio na pravom mjesto poslije stative Jovana Anđića. Petnaestak minuta kasnije, Poljska je došla do izjednačenje preko Kristijana Rosteka.

U finišu prvog poluvremena izabranici Radovana Kavaje su stigli do novog vođstva. Andrija Vukoje je ukrao loptu rivalu, da bi zatim Matija Jovanović iskoristio asistenciju Petra Ražnatovića za 1:2. Konačan rezultat postavio je Mikolaj Černjatovič u 87. minutu iz sumnjivog jedanaesterca, dosuđenog nakon duela Đorđa Fabrisa i Bartoša Sivale.

Po pravilima turnira, pristupilo se izvođenju jedanaesteraca, gdje je Poljska bila uspješnija – 4:3.

U drugom kolu turnira, Crna Gora će u petak od 13 časova igrati sa Norveškom.

POLJSKA – CRNA GORA 2:2 (1:2) – pen. 4:3

Gradski stadion Grodzik Mazovjeski. Sudija: Pjotr Rucidlo (Poljska). Strijelci: Rostek u 23. i Černjatović u 87. iz jedanaesterca za Poljsku, a Jovović u 7. i Jovanović u 45. minutu za Crnu Goru. Žuti karton: Falkievič (Poljska).

POLJSKA: Zjelinski, Šlusar (od 46. Pinkovski), Ceglinski, Falkievič (od 46. Lorin), Delikat (od 64. Gmur), Skorb (od 46. Osovski), Prajsnar, Černjatovič, Karmelita (od 64. Lukaška), Rostek (od 64. Sivala).

CRNA GORA: Minić, Glendža (od 57. Đokaj), Perišić (od 81. Delić), Maraš, Ražnatović (od 75. Bubanja), Jovanović (od 81. Lesjak), Fabris, Nikočević (od 81. Anđelić), Anđić (od 57. Pavićević), Vukoje, Jovović (od 57. Đukić).

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit!