Crnogorske kadetkinje 12. u Kini

0

Crna Gora je zauzela 12. mjesto na Svjetskom prvenstvu za rukometašice do 18 godina u Kini.

U meču za plasman, izabranice Tatjane Jeraminok poražene su od Brazila 28:21, pa su nastup na planetarnoj smotri završile sa dvije pobjede, dva remija i tri poraza.

Nina Ramusović je bila najefikasnija sa šest golova, dok je Ksenija Kuzman četiri puta zatresla mrežu rivala.

Teodora Rončević je upisala šest odbrana.

Nakon prvog poluvremena bilo je  10:10, a crnogorska reprezentacija posljednji put vodila je u 33. minutu kada je imala dva gola prednosti – 13:11.

Brazil je tada postigao pet vezanih golova za vođstvo 16:13, a pitanje pobjednika riješio je u 50. minutu kada je poveo 23:17, nakon nove nove serije 5:0.

1 klik – 100 freebet-ova! Registruj se na meridianbet.me i pokupi najbolji poklon dobrodošlice!