Budućnost uspješnija u duelu predstavnika Crne Gore u Ligi konferencija

0

Jutro je donijelo potpise ugovora sa Draganom Grivićem, Petrom Vukovićem i Ilijom Serikovom, popodne žrijeb u Nionu za 2. kolo kvalifikacija za Ligu konferencija, a veče drugu prijateljsku utakmicu od početka priprema, koje su startovale 10. juna.

Nakon Vlaznije (3:1), Budućnost je sinoć sparingovala sa barskim Mornarom pod Goricom – iza zatvorenih vrata podgoričke arene bilo je 4:2 za plavo-bijele.

Predstavnici Crne Gore u Ligi konferencija su odigrali kvalitetan meč, treneri su vidjeli dobre i loše stvari, a utakmica je riješena u samom finišu.

Talentovani Andrija Bulatović je prvijencem u dresu Budućnosti rano doveo domaći tim u vođstvo, kapiten Petar Grbić je u finišu prvog dijela povisio na 2:0, Mornar se u drugom poluvremenu vratio u igru sa dva brza gola, da bi “tačku na i” stavili Ðorđe Despotoviċ „Panenkom” sa bijele tačke i takođe prvijencem talentovani Matija Jovanović u posljednjim minutima utakmice.

Šef stručnog štaba Ivan Brnović je ponovo pružio šansu svim zdravim igračima na koje računa, pa su prvo poluvrijeme igrali Mijatović, Grivić, Orahovac, Serikov, Gašević, Savović, Bulatović, Vukotić, Grbić, Ivanović i Perišić.

Drugo poluvrijeme su počeli Domazetović, Ignjatović, Tomašević, Adžić, Vuković, Dakić, Vukanić, Bojović, Camaj, Kostić, Despotović, a priliku su dobili još Brajović, Ðukanović, Jovanović i Šaranović.

Plavi će danas odmarati, a za petak je predviđen put u Sloveniju na drugi dio priprema.

Ukoliko nemaš meridianbet.me nalog, registruj se i to uz najveći bonus dobrodošlice – 100€ BEZ IKAKVIH USLOVA.