Bruka Fudbalskog saveza sve veća: Zambija utrpala pet komada „crvenima”

0

Nastavlja se brukanje selekcija Fudbalskog saveza Crne Gore gdje god se pojave.

Kakvo je stanje u Savezu i koliko čelni ljudi istog rade na razvoju najvažnije sporedne stvari na svijetu i ostalih sekcija u njihovom ogranku pokazao je međunarodni turnir za futsalere u Poreču.

Crna Gora je nakon pobjede nad „velikim” San Marinom poražena je od Zambije rezultatom 1:5!

Jedinu gol za crnogorsku selekciju postigao je Pavle Vukčević u petom minutu, dok su na drugoj strani pogađali Patrik Banda, dvostruki strijelac Bonifaće Ndohluvu, Fransis Činjama i Viseman Firi.

Namjerili smo se na jačeg protivnika od nas, koji je potpuno zaluženo slavio. Samo prvih petanaestak minuta utakmice igrali smo dobro, poveli i imali tri odlične šanse. Nakon toga, protivmik je preuzeo konce igre u svoje ruke, diktirao tempo, davao golove. Nijesmo uspjeli da adekvatno odgovorimo na njihovo agresivnost i u tome leži ključ našeg poraza”, kazao je za sajt FSCG selektor Crne Gore Sveto Ljesar.