Premijerka Srbije Ana Brnabić obratila se građanima iz Pariza.
Premijerka je rekla da je imala odlične sastanke u prestonici Francuske.
– Najavljena su nova ulaganja. Razgovarali smo o „Tigar tyres“, o ulaganjima u jug Srbije, o deponiji u Vinči – naglasila je Brnabić.
