Najveći broj zaraženih od korone, koji je poslednjih dana prijavljen u Podgorici, boravio je u lokalu URBAN, u blizini hotela Podgorica, saznaje BORBA.

U pomenutom lokalu je gostovala jedna popularna pjevačica iz Srbije i sumnja se da je te večeri došlo do zaraživanja velikog broja prisutnih.

Te noći, u pomenutom lokalu, bio je gost i predsjednik Crne Gore Milo Đukanović, koji je par dana nakon toga prijavio sumptome koji su potvrdili da je pozitivan na koronu.

Da je žarište korone te večeri u tom lokalu, potvrđuje činjenica da su danima osobe koje su te noći bile u tom objektu, nadležnima prijavljivale simptome koji su potvrdili da su pozitivni na pomenuti virus.

 

Tagovi