Policijski službenici Regionalnog centra bezbjednosti „Sjever“ – Odjeljenja bezbjednosti Bijelo Polje sproveli su pojačane aktivnosti u cilju rasvjetljavanja krivičnih dijela iz prethodnog perioda, i tom prilikom je rasvijetljena jedna teška krađa i podnijeta krivična prijava protiv jednog lica, saopšteno je iz Uprave policije.

Kako navode u saopštenju, krivična prijava podnijeta je protiv E.D. (19), državljanke Republike Srbije, zbog sumnje da je izvršila krivično djelo teška krađa na štetu jednog lica iz Bijelog Polja.

Iz policije sumnjaju da je imenovana, dok se nalazila u kući oštećenog, iskoristila nepažnju ukućana i iz torbe otuđila koverat u kojem se nalazio novac u iznosu od 10.000 evra u različitim apoenima, čime je sebi pribavila protivpravnu imovinsku korist.

„Službenici Uprave policije nastaviće sa intenzivnim aktivnostima na otkrivanju i procesuiranju izvršilaca krivičnih dijela, uz kontinuiranu saradnju sa nadležnim tužilaštvom“, zaključili su u saopštenju.

Tagovi