“Kada je u pitanju rekonstrukcija Vlade Crne Gore koja se često u javnosti pominje sa određenih adresa, kao i pitanja o učešću Demokrata, moram istaći jasan stav Demokrata koji je saopšten prilikom izbora Vlade, da bez obzira na to što nemamo niti jednog funkcionera među članovima nove Vlade, Vladi smo pružali i pružamo svakim danom iskrenu podršku bez bilo kakvih kalkulacija ili “političke računice”.
Tako da smo više puta dokazali da funkcije nijesu nešto što nas rukovodi prilikom političkih izbora. Ukoliko predsjednik Vlade i njegovi saradnici procjenjuju da im je potrebno kadrovsko osnaživanje i osvježavanje, podržaćemo takav pristup. Ukoliko pak budu smatrali da i dalje treba da nastave u ovom formatu, nećemo im biti prepreka, jer je riječ koju smo dali građanima prilikom izbora Vlade za nas obavezujuća”, kaže Bečić.
Izvor: Vijesti
