Bajern lako sa Frajburgom, Hajdenhajm na liderskoj poziciji

0

Fudbaleri minhenskog Bajerna upisali su i drugu pobjedu u Bundesligi – gigant iz Bavarske je danas na domaćem terenu savladao Frajburg 2:0.

Bajern je prvu šansu imao u 21. minutu, ali je Olise bio neprecizan, da bi u 38. minutu domaći dobili penal – siguran sa 11 metara je bio Hari Kejn.

Sve dileme oko pobjednika je otklonio Tomas Miler u 76. minutu.

Frajburg je u 97. minutu mogao do pogotka, ali je Heler promašio penal.

A nakon dva kola lider Bundeslige je Hajdenhajm, koji je danas savladao Augsburg 4:0.

Prvi gol za Hajdenhajm postigao je pozajmljen igrač Bajerna Pol Vaner u devetom minutu iz penala.

Prednost domaćina udvostručio je Leo Šijenza golom u 30. minutu, dok je treći gol postigao Adrijan Bek u 69. minutu.

Konačan rezultat postavio je Maksimilijan Brojnig golom u 73. minutu.

Hajdenhajm se nalazi na prvom mjestu Bundeslige sa šest bodova, dok se Augsburg nalazi na 15. poziciji sa jednim osvojenim bodom.

klik – 100 freebet-ovaRegistruj se na meridianbet.me i pokupi najbolji poklon dobrodošlice!