Potpredsjednik Vlade i predsjednim GP URA-e Dritan Abazović poručio je da je današnje saslušanje u Skupštini prihvatio sa zadovoljstvom.
Kako on navodi žao mu je što je sjednica zatvorena za javnost.
„Lično nemam šta da krijem, a za drugw nisam baš siguran da su u istoj situaciji“, zaključio je Abazović na svom Tviter profilu.
Današnje kontrolno salušanje pred Odborom za bezbjednost u Skupštini Crne Gore, prihvatio sam sa velikim zadovoljstvom.
Medjutim, žao mi je što je sjednica zatvorena za javnost. Lično nemam šta da krijem, a za druge nijesam baš siguran da su u istoj situaciji.
— Dr Dritan Abazovic (@DritanAbazovic) March 19, 2021
